Kuyumcu Yazılımları

Kuyumculara özel hazırlanan bu online yazılımlar sayesinde sipariş oluşturma, ürün stoklama ve eposta işlemlerinde kolaylık sağlanabilir.

Neler Yapılabilir ?

Satın Alma İşlemleri

Bu Yazılımlar,  Satın alma yönetimi işlemlerinde döviz kurlarına göre anlık kar – zarar hesaplamalarını yapabilir.

Barkotlama işlemleri en önemli unsurdur. Barkotlama anında kar-zarar hesaplayabilir, giriş ve çıkış işçilikleri tanımlayabilirsiniz. Barkotlama işlemlerini hatasız ve eksiksiz yapılmasını sağlar.

Stok Yönetimi

Bu Yazılımlar , Envanterinizde bulunan altın, gümüş, pırlanta, değerli taş, platin, hurda, nakit ve döviz stoklarını anlık olarak gösterebilir. Barkotlanmış altınları, ayarlarına, ürün türüne ya da kendi belirleyeceğiniz gruplamalara göre raporlayabilir, anlık varlıklarınızın değerlerini görebilirsiniz.

Üretim Yönetimi Planlama

Kuyumcu Yazılımları, sisteminde bulunan Pırlanta üretim ve Bilezik-Alyans üretim olmak üzere 2 ayrı modülüyle üretim işlemlerinizi yapabilir.

Pırlanta üretiminde işletmeniz dışındaki işçilikleri ve ek maliyet unsurlarını dâhil edip maliyet ve karlılık hesaplayabilirsiniz. Üretim anında sertifika, barkod ve RFID etiketlerini bastırabilirsiniz.

Bilezik-Alyans üretimiyle model grupları ve modeller oluşturabilir, alınan sipariş kayıtlarını model ve ölçülerine göre analiz edebilirsiniz. Hammadde ihtiyaç tablolarıyla üretim ve teslimat planlaması yapabilirsiniz.

Finans Yönetimi

Kuyumcu Yazılımları, muhasebe ve finans işlemlerinizi takip etmenizi sağlar ve kuyumculuk işlemlerini otomatik olarak muhasebeye entegre edebilirsiniz.

Gelişmiş ve detaylı raporlamalar, istenilen para biriminde bilanço raporları işletmenizi daha etkin, güçlü ve verimli yönetebilirsiniz.

Hızlı Satış

Kuyumcu Yazılımları genellikle, Mağazada satış işlemlerini en hızlı şekilde yapabilmek için dokunmatik ekranlı tasarlanmış hızlı satış modülüne sahiptir.

Hızlıca cari hesap oluşturabilir, Altın, Hurda, Döviz ile tahsilat yapılabilir, ürünleri resimli olarak teşhir edilebilir, ürünler teşhirden satışa aktarılabilirsiniz.

Ziynet alış ve satışları çok hızlı gerçekleştirilir, yapılan satışların kârı anında görülebilirsiniz. İşlemler için Fatura, Gider Pusulası, Bilgi fişi basılabilir ve hesaplama hatalarının giderildiği bütün tezgâhtar işlemleri tek bir ekran da yapabilirsiniz.

Bunada Göz Atabilirsiniz  Whatsapp Qr Nasıl Okutulur
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir