Otel Yazılımı

Otel Yazılımı

Otel Yazılımı ile Oteller için sunulan hizmetler, pek çok tesisin ve işletmenin olmazsa olmazlarındandır. Havuz başı işletmeler genellikle otelin lobilerinden ziyade barlarının yer aldığı alanlardır. Burada hem eğlence alanları hem de içecek ve yemek yeme alanları gibi bölümler oluşur. Bu süreçlerde uygulama konusundan içeceklerin satışının yönetilmesi, stok durumlarının takibinin yapılması ve havuz başı uygulamalarının aktif olarak çalışabilmesi için otel yönetimine daha etkili ve yenilikçi bir çözüm üzerinde durma fırsatı sunar. Bu yüzden zamana dair aklınıza gelen pek çok çalışmayı tek bir tıklama ile kullanabilir ve ön plana hemen çıkarabilirsiniz.

Tek bir yapıda yer alan bütün bu hizmetler için çalışmaların tamamını Nar10 ERP sistemleri ile yapabilirsiniz. Erp sistemleri her otel yönetimi için öncelikli olarak karşımıza çıkıyor ve pek çok alanda sizlere hizmet veriyor. Nar10 yazılım sistemleri sayesinde, otelleriniz için özellikle planlama sistemi yapabilirsiniz. Beach bölgelerindeki ihtiyaçlar, bar ihtiyaçları, haftalık ve aylık düzenlenen sistemler ve çalışmalara dair detaylı analizler yapabilir ve not tutarak kendinizle ilgili bütün seçenekleri ön plana çıkarabilirsiniz. Bu süreçlerin tamamında karşınıza çıkarılan her bir aşamayı ve beklentiyi çok daha etkili ve estetik şekillerde kullanabilir ve organizasyonları da aynı şekilde yürütebilirsiniz.

Müşterilerinizin bakiyelerinden tutun da sisteme eklenecek olan ne var ise hepsini tek bir otomasyon yazılımı sayesinde kullanabilir ve entegrasyon yapabilirsiniz. Müşterilerinizin son bakiyelerini görmek açısından bünyenizde tanımlı olan bütün müşterilerinize bu yazılım aracılığıyla kolaylıkla erişebilir ve ulaşmaya başlayabilirsiniz. Günlük, aylık ya da haftalık olarak müşterilerinizle iletişim kurabileceğiniz ve bakiyelerini entegre bir şekilde kontrol edebileceğiniz bu uygulama sayesinde hem bar, hem de beach için havuz başı uygulamaları konusunda ihtiyaç duyduğunuz bütün satış işlemlerinizi tek bir tıklama ile merkezi bir sistem üzerinden kullanabilirsiniz.

Ayrıcalıklı bir kullanım sayesinde karşınıza çıkacak olan ne kadar farklı ve etkili çözüm var ise hepsini kendi içinizde değerlendirebilir ve ilerletmeye başlayabilirsiniz. Rezervasyon Listesinden verdiğiniz tarihler arasındaki rezervasyonların durumlarını baz alarak detaylandırılmış rapor listesini çekebilir ve renklendirme sistemiyle ilk bakışta rezervasyonların durumlarını kolayca anlayabilirsiniz. Raporlarınızı her rapor sütunundan detaylı olarak filtrelendirebilir, ilgili raporlarınızı isterseniz de excel formatında kaydederek alabilirsiniz. Özellikle oteller için öncelikli bir çalışma sunan bu sistemler, çok fazla kişiye ulaşmanız konusunda sizlere hizmet ve alt yapı güçlülüğü sağlayacaktır. Zaman kaybetmeyin ve sizler de bu süreçlerin tamamını kendinize yönelik olarak kullanmaya başlayın. Daha fazlası ve daha yoğunu için tek tıklama işlemi yeterli olacaktır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir